Фото
Марта ищет Дом. Киев.

Марта ищет Дом. Киев.

Дуже прошу дочитати)

Київ
Марточка неймовірна дівчинка - розумна та порядна. Смугаста зеленоока леді. Лагідна Муркотуха. Їй три рочки, але почувається вона місяців на 5))))
8 причин забрати саме зараз та бігом Марточку в сім’ю:
1) Вона неймовірний Друг, який завжди вислухає;)
2) Кращий засіб від безсоння - кішка. Тепло, що виходить від тварини, заспокоює і допомагає розслабитися.
3) Ніхто не здатний описати, наскільки сильно прив’язується до свого господаря кішка, якій ви подарували будинок ... Тварини теж уміють бути вдячними. І, напевно, жодна породиста кішка не буде відчувати до вас стільки любові, як вулична, кинута!
4) Кішка може навіть запобігти серцевому нападу. Власники кішок знають, що їхні улюбленці тут же починають горнутися, коли їх господар сильно роздратований або знаходиться в напрузі.
5) Якщо щодня слухати котяче муркотіння, це позитивно позначиться на імунітеті. Справа в тому, що муркотіння схоже з лікуванням ультразвуком, яке прискорює загоєння ран, зростання і зміцнення кісток.
6) Чоловіки, які спілкуються з кішками, краще розуміють жінок і частіше щасливі в особистому житті.
7) Кішки - самі охайні з усіх домашніх улюбленців, вони постійно чистяться і миються, полегшуючи людині догляд за ними.
8) І останній, але не менш важливий пункт - Що б не трапилося у вас з котиком, будь то хвороба або тривала адаптація, зв’яжіться з куратором і він вам допоможе.
Куратор не тільки знає особливості, але і набуває досвід лікування тварин. І перевірених лікарів підкаже, якщо необхідно. Вся підтримка буде персональною, тільки для вашого котика. Ви не залишитеся наодинці з проблемою, куратори своїх у біді не кидають.
Ми часом переживаємо, що так важко змінити реальність ... Так ось же вона - твоя можливість зробити світ кращим - допоможи маленькому гарячому котячому серцю! Приюти бездомну кішку!
Контактная информация
Телефон для связи:+380974670134
Контактное имя: Олена
Инфо

Комментарии к объявлению *Добавить комментарий*
Имя*:

Email*:

Текст комментария*:
(больше 5 символов)
Жирный  Курсив  Подчеркнутый  Картинка  Ссылка 

Также смотрите объявления в этом разделе:
Щенок в хорошие руки
Отдам в хорошие руки