Голландская овчарка(метис) ищет любящую семью

Нічка – національна квітка нестримного кохання між породною голандською вівчаркою та нашим українським дворовим відчайдухом. За своєю статурою, характером та звичками є справжнісінькою україночкою. У розквіті сил, чарівна, чорнобрива красуня, з довгими вухами (щоб краще все чути) та зворушливим поглядом великих карих очей, з привабливими жіночними формами на довгих ногах. Їй 3 роки, має гучний басистий голос та вівчаристі розміри (48 см у холці), знає певні команди. Неочікуваних цуценят не буде, тому що Нічка стерилізована дівчинка. Але поруч з іншими тваринами вона себе поводить дуже виховано.
Розумницю Нічку цікавить все, що може відбуватись навколо неї, вона обожнює спілкуватись з людиною, шануючи та кохаючи до нестями за кожне лагідне слово й пестощі. Водночас, гостинність Нічки дуже вибіркова – непрошених гостей вона зустріне шаленим гавкотінням, а добрих знайомих привітає цілунком. Та й Ваші знайомі не відмовляться занурити руки в приємне, блискуче, м’яке та густе хутро Нічки, в якому немає жодної блощиці, але дійсно можна побачити маленькі сяючі зіроньки. Але ж на те й вона Ніченька!
Наша Нічка ще й кмітлива господиня – тримає своє місце чистеньким, а себе охайною дівчинкою. Ніченька невибаглива у харчах, але, як і всі україночки, не відмовиться поласувати борщем чи вареничками. Поруч з Нічкою дуже легко відчути впевненість, добрий настрій та приємний спокій. То ж і ми шукаємо для такої взірцевої дівчини надійних, турботливих та щиросердих хазяїв-добродіїв. Будь-ласка, дзвоніть для знайомства за номером 063 254 19 41 Анна. І будьте певні: поспілкувавшись з Ніченькою, - даремно часу Ви не згаєте! Чекаємо!
Контактная информация
Телефон для связи:0632541941
Контактное имя: Анна
Инфо

Комментарии к объявлению *Добавить комментарий*
Имя*:

Email*:

Текст комментария*:
(больше 5 символов)
Жирный  Курсив  Подчеркнутый  Картинка  Ссылка 





Также смотрите объявления в этом разделе:
Золотистый ретривер! Породные, очень красивые и здоровые щенки
щенки гриффона и пти брабансона